Katarzyna Bartosiak

 
 
Tworzenie zawsze było w centrum moich zainteresowań. Od dzieciństwa zajmuję się rysowaniem, malowaniem, projektowaniem oraz wszystkim co związane jest z kreatywnością. Fotografię pokochałam w 2009 roku i od tej pory nieustannie zagłębiam jej tajniki. Jestem samoukiem. Na początku portretowałam kolażanki. W tym czasie jedno z takich zdjęć trafiło na okładkę magazynu "Fotografia i Aparaty Cyfrowe". Powoli zaczęły spływać zlecenia na sesje reporażowe, rodzinne i do komercyjnego użytku. Ciągle fotografowałam ale kierunek studiów wybrałam projektowy. Skończyłam School of Form na specjalności Communication Design w Poznaniu. Tam poszerzałam swoje umiejętności graficzne i dalej fotografowałam ale głównie modelki. 
 
Po studiach nie musiałam długo zastanawiać się co dalej. Z natury jestem indywidualistką, bardzo przywiązaną do natury. Dlatego w grę wchodziło jednie prowadzenie własnej firmy w moim małym, pięknym, zielonym mieście. Wróciłam do Złotowa i otworzyłam swoje studio fotograficzne. Głównie robię zdjęcia portretowe i ślubne. Współpracuję również z firmami i różnymi instytucjami. Kocham swoją pracę, jest bardzo rozwijająca!
 
Niedawno stworzyłam swoją nową markę Plener. Asortyment sklepu dzieli się na dwa filary. Fotograficzną odzież i biżuterie z kamieni naturalnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą - KLIK
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy
Instagram Katarzyna Bartosiak